З метою визначення шляхів працевлаштування та професійного розвитку військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС фахівчиня з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості (Центр) Ірина Санжаревська провела інформаційний вебінар для даної категорії громадян.

Учасниками заходу стали 17 осіб, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

Також до проведення вебінару долучилися соціальні партнери Центру: старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Новомосковського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки старшина Олександр Куріпко, начальник відділу Новомосковського бюро безоплатної правової допомоги Тамара Білокінь та представниця Управління праці та соціального захисту населення Новомосковської РДА.

Під час заходу учасники отримали актуальну інформацію щодо спектру послуг служби зайнятості, державних гарантій у сфері зайнятості населення та поговорили про можливі шляхи працевлаштування.

Тамара Білокінь проінформувала присутніх щодо можливості отримання безкоштовних юридичних консультацій у разі звернень до бюро безоплатної правової допомоги.

Представниця Управління праці та соціального захисту населення Новомосковської РДА ознайомила військовослужбовців з послугами, які передбачені законом: психологічна реабілітація, санаторно-курортного лікування, пільги для військовослужбовців-учасників АТО/ООС та можливості проходження професійного навчання за сприяння установи.

Старшина Олександр Куріпко розповів про переваги проходження військової служби за контрактом і можливість здобути вищу освіту та ознайомив присутніх із громадськими організаціями ГО Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична Сотня» та ГО «Veteran Hub Дніпро», які надають безкоштовні юридичні та соціальні послуги, а також послуги з професійної та психологічної реабілітації.

Як результат, учасники АТО/ООС отримали не тільки багато корисної інформації, а й змістовні відповіді на свої запитання щодо умов проходження військової служби за контрактом, можливостей професійного навчання, отримання спектру соціальних послуг тощо.