Фахівці Відділу надання соціальних послуг в Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) провели для мешканців Томаківської та Мирівської об’єднаних територіальних громад (ОТГ) навчальний семінар «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 30 безробітних осіб.

Запрошена на захід викладач ІІ категорії спеціальних дисциплін Нікопольського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету Юлія Капран ознайомила клієнтів служби зайнятості з тенденціями розвитку аграрного сектора національної економіки.

«Сільське господарство є базовою галуззю національної економіки, рівень його розвитку визначає в значній мірі стан і перспективи розвитку інших галузей. За цих обставин створення передумов для ефективної роботи аграріїв, забезпечення прибуткового ведення сільськогосподарського виробництва є надзвичайно актуальним», – зауважила Юлія Капран.

В ході семінару Юлія Анатоліївна ознайомила учасників заходу з правилами ведення сільського господарства, зокрема з основами ґрунтознавства та тваринництва.

Викладач відповіла на численні питання слухачів семінару та надала індивідуальні консультації. Для присутніх семінар ніс пізнавальну функцію.

Наприкінці заходу шукачі роботи висловили вдячність фахівцям Відділу та представнику коледжу за отримані знання та корисні поради, які стануть їм у нагоді при започаткуванні власного сільського господарства.