Фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками Новомосковського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) провели для шукачів роботи семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України. У заході взяли участь 15 безробітних осіб.

Зустріч провели з метою проінформувати безробітних щодо можливості працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу.

Представник 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», старший солдат Олександр Корнієнко, розповів безробітним про особливості та переваги військової служби за контрактом, детально зупинившись на рівні матеріального забезпечення окремих категорій військовослужбовців. Він презентував перелік актуальних вакансій та звернув увагу на можливість здобути професію, яка стане в нагоді і у цивільному житті.

Також учасники семінару мали можливість отримати консультацію представника міського центру вторинної правової допомоги м. Новомосковськ та дізналися правила складання заяв, скарг та інших документів правового характеру.

«Кожен громадянин має право на кваліфіковану безоплатну правову допомогу з вирішення питань юридичного характеру», – зауважила представниця центру вторинної правової допомоги м. Новомосковськ.

За результатами заходу троє із присутніх безробітних осіб зацікавилися пропозицією працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу.