Фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками Новомосковського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) провели для шукачів роботи семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України. У заході взяли участь 16 безробітних осіб.

Головна мета даного заходу - інформування незайнятого населення про умови проходження військової служби за контрактом.

На початку семінару старший сержант ТЦК та СП Олександр Куріпко проінформував присутніх про особливості та переваги військової служби за контрактом, рівень матеріального забезпечення окремих категорій військовослужбовців, пільгове забезпечення тощо. Він презентував перелік актуальних вакансій та звернув увагу на можливість обрати напрямок служби, де будуть навчати професії на місці.

Представник 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» прапорщик Віктор Міщук проінформував присутніх про місце дислокації бригади, напрямки діяльності, умови підписання контракту, грошове забезпечення військовослужбовців у зоні ООС та виплати за перебування на полігоні під час навчань.

Представник військової частини А 3336 молодший лейтенант Оксана Загреба розповіла присутнім про особливості та переваги проходження військової служби за контрактом саме у вищезазначеній військовій частині.

«Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість для кожного громадянина отримати в повному обсязі юридичну допомогу. Отже особа, яка зазнала порушення прав і гарантій у частині законодавства про працю, може отримати роз’яснення з правових питань. Також громадяни мають можливість отримати практичну допомогу у питанні щодо складання заяв, скарг та інших документів правового характеру», - акцентувала увагу присутніх представник Новомосковського міського центру вторинної правової допомоги.

За результатами заходу двоє із присутніх безробітних осіб зацікавилися пропозицією працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу.