Днями в залі засідань Кам’янського міського центру зайнятості відбулася розширена семінар-нарада на тему: «Фінансовий контроль згідно Закону України «Про запобігання корупції», відповідальність за порушення вимог фінансового контролю суб’єктами подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування».

На семінар-нараді були присутні директор Кам’янського міського центру зайнятості Олег Морохов, керівники відділів, заступники керівників відділів та спеціалісти центру зайнятості. Мета заходу - підвищення рівня знань працівників Кам’янського міського центру зайнятості стосовно вимог антикорупційного законодавства у сфері фінансового контролю у 2019 році.

Відкриваючи захід О.Морохов звернув увагу присутніх на те, що з 1 січня 2019 року розпочинається етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.

Начальник юридичного відділу МЦЗ Світлана Беспалько розповіла про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема, згідно частини 1 статті 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення, несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн.).

По завершенні заходу директор центру зайнятості зауважив: «Подати декларацію необхідно якомога раніше починаючи з 01.01.2019 року, не очікувати кінця березня 2019 року тому, що як показує практика, не завжди можливо подати декларацію у зв’язку з навантаженням серверу, що може призвести до несвоєчасного подання декларації, що в свою чергу призведе до негативних наслідків».

Для фахівців підпорядкованих Відділів Кам’янського міського центру зайнятості були проведені он-лайн семінари з питань дотримання антикорупційного законодавства.