Звільнення…. Хоч раз у житті з цією неприємною ситуацією стикалася кожна людина. Насправді, не все так сумно. Втрата роботи – не трагедія, а початок нового етапу життя, який відкриє перед вами безліч можливостей самореалізації. Головне – ваше відношення та готовність до змін.

Фахівці Дніпровського міського центру зайнятості провели виїзну консультацію-семінар для працівників Дніпровської регіональної дирекції ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», щодо яких заплановане масове вивільнення у зв’язку зі скороченням чисельності працівників та змінами в організації виробництва і праці.

Під час семінару фахівці Дніпровського МЦЗ проінформували присутніх щодо їх прав та деталей чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Ознайомили з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких: підбір роботи, можливість професійного навчання або перенавчання, сприяння у підприємницькій діяльності, залучення до самозайнятості тощо. Учасникам семінару наголосили, що звертаючись за допомогою в працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості, гарантовано отримуєш всебічну психологічну та професійну допомогу.

Також, присутніх інформували щодо тенденцій та потреб сучасного ринку праці, якому вкрай не вистачає фахівців робітничих та технічних спеціальностей.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу, під час якого вивільнювані працівники активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування власної бізнес-справи.

По завершенню консультаційного заходу, представник адміністрації підприємства і учасники семінару подякували фахівцям Дніпровського міського центру зайнятості за отриману інформацію.