З метою упередження можливих негативних наслідків масового вивільнення працівників Павлоградської районної державної адміністрації (РДА) фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості (Центр) спільно з спеціалістами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели інформаційний семінар, де детально роз’яснили вивільнюваним працівникам деталі законодавства про зайнятість. У заході взяли участь 32 особи.

Відкриваючи захід керівник апарату Павлоградської РДА Світлана Денисова розповіла присутнім про реформу децентралізації, зміну організаційної структури районної адміністрації шляхом вивільнення працівників до кінця 2019 року.

Ознайомивши присутніх з ситуацією на місцевому ринку праці та актуальними вакансіями начальник відділу взаємодії з роботодавцями Центру Світлана Ціпура розповіла вивільнюваним працівникам про комплекс соціальних послуг передбачених законодавством, можливості професійного навчання відповідно до здібностей та з урахуванням потреб ринку праці та інноваційні підходи в роботі служби зайнятості з безробітними.

«Завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрним супроводом кожного співробітника, який підпадає під вивільнення. Таким особам нададуть комплекс соціальних послуг, проведуть низку профорієнтаційних заходів та консультацій, які допоможуть швидко повернутися до активної трудової діяльності», – зазначила Світлана Ціпура.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці в Павлоградському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Іван Лазарєв детально розповів про гарантії працівників під час вивільнення.

По завершенні заходу учасники семінару заповнили профільні анкети, згідно яким буде розроблено стратегію кар’єрного супроводу кожного вивільнюваного працівника.