З метою мінімізації наслідків запланованого вивільнення працівників ГУ ДФС у Дніпропетровській області заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Дніпровського міського центру зайнятості Світлана Власенко провела інформаційний семінар для 212 службовців управління, які підлягають вивільненню.

Світлана Станіславівна розповіла присутнім про стан ринку праці у регіоні, ознайомила з наявними вакансіями та презентувала електронні сервіси ДСЗ, а саме: електронний кабінет шукача роботи та роботодавця, Google-анкета шукача роботи. Надала перелік сайтів та соціальних мереж для перегляду вакансій, запросила відвідати online ярмарки вакансій та співбесіди з роботодавцями.

Наприкінці зустрічі учасники заходу отримали інформаційні матеріали з переліком послуг служби зайнятості та контакти Відділів надання соціальних послуг Дніпровського МЦЗ.

«Не потрібно чекати моменту звільнення, фахівці служби зайнятості вже сьогодні готові провести профілювання, підібрати прийнятні варіанти підходящої роботи як у місті, так і за його межами, а у разі віддаленого працевлаштування допоможуть поспілкуватися з роботодавцем шляхом скайп-співбесіди», – підсумувала С. Власенко.