Більше третини власного життя ми проводимо на своєму робочому місці. І від того, яким чином у нас складатимуться стосунки з оточенням, залежить наш настрій, продуктивність, результат, і врешті-решт – здоров’я.

29 жовтня 2019 року фахівці Відділу надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) взяли участь у семінарі «Колектив. Соціально – психологічний клімат у колективі».

У ході інтенсивну фахівці служби зайнятості пригадали, що таке колектив та які його ознаки. Розглянули фактори формування соціально-психологічного клімату, суб’єктивні ознаки сприятливого соціально-психологічного клімату колективу та поміркували як довіра, взаєморозуміння, доброзичливість, вільне висловлювання думок та спільна відповідальність впливають на клімат у колективі.

Після обміну досвідом учасники семінару перейшли до практичних занять. Фахівцям було запропоновано «пограти» у рольовій грі «Погода», де вони демонстрували формат спілкування членів колективу в умовах позитивного та негативного соціально-психологічного клімату на робочому місці.

«Колектив – це соціальний живий організм, де від кожного її члена залежить, якою саме буде робоча атмосфера – позивна чи негативна. Взаєморозуміння між колегами безпосередньо впливає на продуктивність та показники результатів діяльності роботи колективу в цілому. Семінари та інтенсиви з підвищення психологічної компетентності надають фахівцям можливість подивитися на відносини у колектив збоку та попрацювати над помилками», – зазначають у Відділі надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського МРЦЗ.

По завершені заходу учасники семінару подякували тренеру за цікавий та корисний інтенсив, зазначивши, що такі заходи сприяють налагодженню стосунків між колегами.