Чи доводилося кому-небудь помилятися у своєму житті? Звичайно! Але не так страшно робити помилки, як постійно повторювати їх і не виправляти у подальшому, так і не зробивши висновки на все життя.

Днями фахівчиня з профорієнтації Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Тетяна Яковлєва провела тренінг «Як повірити у свій потенціал» для жінок, засуджених протягом іспитового строку.

Основна мета заходу – довести, що у кожного з нас є свій потенціал; допомогти повірити у себе і свої сили та навчити використовувати їх для досягнення власних цілей.

На початку тренінгу учасниці знайомилися та ділилися своїми бажаннями та мріями. Після чого із зацікавленістю виконували тест у малюнках на виявлення психологічного стану та практичну вправу «Мій потенціал».

Жінки отримали практичні рекомендації щодо розкриття своїх прихованих можливостей, надихнулися та зробили висновок, що досить вже жити нижче свого потенціалу.

Під кінець заходу Тетяна Анатоліївна розповіла притчу «Все у твоїх руках», яка надихає, спонукає діяти та досягати власних цілей.

«В нас у всіх є такі можливості, про які ми навіть не підозрюємо. Ми здатні робити те, про що навіть не можемо мріяти! Але якщо ніколи не наважимося, то ніколи і не дізнаємося про свій потенціал», - зазначила фахівчиня.