Фахівці Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського МРЦЗ (Відділ) активно співпрацюють з місцевими навчальними закладами у напрямку надання профорієнтаційних послуг студентам.

Цього разу фахівчиня з профорієнтації Відділу Ірина Бугорська провела вебінар «Підготовка резюме» (з елементами тренінгу) для студентів 3 та 4 курсу Зеленодольського професійного ліцею.

Захід відбувся за допомогою онлайн платформи Zoom.

Мета вебінару – ознайомити студентів закладу з основними вимогами правильного написання резюме – основного інструменту у пошуку роботи.

Під час інтенсиву учасникам надали рекомендації та поради щодо правильного написання резюме, у випадку, коли особа ще навчається і немає досвіду роботи. Також із студентами були обговорені особливості складання нестандартного резюме, зокрема відеорезюме та його переваги над звичайним.

«Відсутність досвіду роботи у молодих фахівців цілком нормальне явище. Але при складанні резюме все таки необхідно зазначати, що якийсь вже досвід є, наприклад: отриманий під час проходження практики. Не буде зайвою інформація про ваші хобі та захоплення. Необхідно також зазначити особисті якості та додаткові навички, які можуть стати в нагоді у процесі працевлаштування за обраною вами вакансією», – порадила студентам ліцею І. Бугорська.

Наприкінці вебінару студенти спробували скласти власне резюме згідно правилам та сучасним вимогам, а потім разом з фахівчинею проаналізували типові помилки при написанні головного документу шукача роботи.