Самостійно планувати свій графік, працювати тільки на себе і ні від кого не залежати – навіть думки про це можуть викликати стан піднесення та ейфорії. І ви, напевно, не раз чули історії про людей, які відкрили свій бізнес і досягли приголомшливих успіхів. Чи можна назвати будь-який час для початку бізнесу поганим або хорошим? Навряд чи. Все залежить від нас особисто, і там, де одні бачать тільки перешкоди, інші – шукають можливості.

Тому з метою координації безробітних осіб на самозайнятість у Першотравенському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес?», на який були запрошені гості: колишня безробітна, а сьогодні – успішний підприємець Лєдньова Світлана Миколаївна та в.о. начальника Першотравенського бюро правової допомоги Кобзар Світлана Олексіївна.

Учасники заходу були проінформовані про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в місті Першотравенськ, про послуги державної служби зайнятості  щодо підтримки підприємницьких ініціатив безробітних.

Світлана Лєдньова розповіла про свій шлях до успіху у сфері надання послуг краси. Світлана Миколаївна має вищу освіту за кваліфікацією «Технолог – дослідник з виробництва та переробки продукції тваринництва», але робота за фахом в місті відсутня. Після навчання в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ за професією «Манікюрник» вона відкрила власну справу і вже має велику базу вдячних клієнтів.

Про правову допомогу підприємцям розповіла Світлана Кобзар, яка наголосила на відповідальному відношенні до відкриття власної справи.

Прийнявши рішення відкрити свій бізнес, особи, які шукають роботу зроблять крок не тільки в сторону незалежності і перспективи набагато більших доходів, але і повинні будуть зрозуміти – все що буде відбуватися у їхньому житті, лежить тільки на них. А це багато чого варте.