27 грудня 2018 року з метою інформування безробітних про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні підприємницької діяльності, в Покровській міській філії Дніпропетровського ОЦЗ відбувся семінар «Як розпочати свій бізнес?». У заході взяли участь 21 безробітна особа.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Оксана Фесенко розповіла учасникам семінару що таке підприємництво, з чого складається процес його започаткування, навела приклади провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, про послуги, які надаються майбутнім підприємцям службою зайнятості з метою допомоги у вирішенні проблемних питань.

«Створення приватного підприємництва є особливо актуальним, зокрема з огляду малого та середнього бізнесу і на сьогоднішній день багато людей замислюються над питанням: «Як розпочати власну справу?». Проте, перш ніж започатковувати свою власну справу, необхідно провести значну підготовчу та організаційну роботу», - зауважила О.Фесенко: «Вибір бізнес-ідеї – це один з найважливіших етапів у створенні власної справи. Гарна ідея - дуже цінна річ, тому слід подумати, як використати свою спеціальність та знання, досвід і захоплення».

Наприкінці слухачі семінару отримали слушні поради, які допоможуть впевнено почуватись в досить складному та відповідальному бізнес середовищі.