Що і як написати в резюме? Як за допомогою однієї сторінки презентувати себе у вигідному світлі? Подібні питання хвилюють практично всіх, хто знаходиться у пошуку роботи. Резюме - це свого роду візитна картка, яка характеризує шукача роботи як фахівця, і в той же час його основний інструмент і помічник у пошуку роботи. Від того, наскільки грамотно і привабливо буде складено резюме, залежить працевлаштування, тому що саме цей документ формує у роботодавця перше враження про потенційного працівника.

Спеціалісти Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості постійно проводять семінари з техніки пошуку роботи, в тому числі і з підготовки резюме.

Під час семінарів учасники вчаться визначити та правильно подати у резюме свої якості, вміння, знання та навички аби зацікавити потенційного працедавця. Вони дізнаються про структуру та види резюме, знайомляться з вимогами до написання резюме та розглядають різні приклади резюме (в т.ч. відеорезюме) та супровідних листів, мають можливість проаналізувати типові помилки резюме та отримують практичні поради у написанні ефективного документа. Також слухачі семінару отримують роздатковий матеріал для написання резюме та практикуються у його написанні.

З початку 2019 року фахівці з профорієнтації Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ вже провели 4 семінари з написання резюме, в яких взяли участь 114 осіб.

Впевнені, що отримана інформація принесе користь та допоможе не тільки успішно скласти резюме, а й отримати бажаний результат – роботу!