«Без жінок зоря і вечір життя були б безпомічні, а його  полудень – без радості», - П'єр БУАСТ.

Місце та роль жінки у суспільстві є одним із важливих питань. Протягом багатьох попередніх років склалася думка, що жінкам іноді буває важче влаштуватися на роботу, ніж чоловікам. Хоча ця проблема і не стоїть на сьогодні так гостро, але стереотип «у безробіття жіноче обличчя» існує.

З метою формування активної позиції жінок на ринку праці та підвищення мотивації до пошуку роботи 25 січня 2019 року фахівці Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели семінар «Жінка на ринку праці». Захід проходив у форматі обговорення питання ролі жінки в соціумі.

Яка ж вона жінка – ідеал? Які якості притаманні їй? Як реалізувати свій потенціал, виробити навички успішних людей і досягти фінансової незалежності. На ці питання, і не тільки, шукали відповіді 15 безробітних жінок, які мали різну освіту, вік, думки, але яких об’єднувало бажання змінюватися, змінювати усе навколо, і трішечки наблизитися до ідеальної жінки.

В рамках зустрічі фахівці Філії допомогли слухачам, які опинилися в нелегкій життєвій ситуації, підвищити рівень внутрішньої мотивації для досягнення життєвих цілей, визначити кар’єрний потенціал. За допомогою вправи «Я-реальна, я-ідеальна!» та рольової гімнастики безробітні жінки ознайомились з методами підвищення власної самооцінки.

Усі учасниці із задоволенням попрацювали над моделями поведінки в різних життєвих ситуаціях та отримали рекомендації фахівців.

«Професійна діяльність − одна з найвагоміших сфер у житті сучасної людини. Трудова діяльність дає можливість самореалізуватися та самоствердитися, відчувати себе потрібними. Саме тому служба зайнятості допомогає безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку», - зазначає директор Філії Оксана Кравченко.