Профорієнтатори Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 1 вересня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, вчитель, продавець-консультант, сестра медична (брат медичний), електромонтер, кухар, слюсар-ремонтник, електрогазозварник, швачка, токар.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: бухгалтер, майстер виробничого навчання, викладач закладу П(ПТ)О, вихователь, фармацевт, комірник, водій навантажувача, слюсар-сантехнік, маляр, асистент вчителя.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, на «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.