Однією із форм сприяння працевлаштуванню незайнятого населення є участь безробітних громадян у семінарах з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем».

Фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ провели семінар з техніки пошуку роботи для безробітних громадян, в якому взяли участь фахівець Дніпропетровського обласної центру зайнятості Світлана Пирлик та представник Комунального підприємства ЖЕК Олександр Рогоза.

Роботодавець ознайомив учасників з умовами праці, заробітною платою, актуальними вакансіями на підприємстві та надавав змістовні відповіді на питання, які виникали під час зустрічі.

Світлана Пирлик ознайомила присутніх з найтиповішими запитаннями під час співбесіди з роботодавцем та відповідями на них. «Найпопулярніші серед них: «Не могли б ви розповісти про себе?», «Чому ви хочете працювати саме в цій компанії?», «Чи є у вас переваги перед іншими претендентами?», «Чи зможете ви поєднувати роботу з особистим життям?», «Що ви чекаєте від своєї кар’єри через кілька років?», «Яку зарплату ви хочете отримувати?», «Чому ви хочете отримати цю посаду?», «Чому ми повинні довірити її саме вам?», «Чому ви залишили попереднє місце роботи?»», - зазначила вона

Також учасників семінару інформували про актуальні вакансії, які є на ринку праці міста та району та перспективи працевлаштування на підприємства.

Як зазначив один із учасників семінару, сучасний ринок праці вимагає нових підходів у пошуку роботи, тому сьогодні необхідно кожному безробітному володіти ефективними прийомами пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни.