Днями в Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю під гаслом «Захищай свої права!». У заході взяли участь 12 осіб з інвалідністю.

Провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Ксенія Кодунова ознайомила учасників заходу зі станом регіонального ринку праці та перспективами зайнятості осіб з інвалідністю.

Фахівець Першого криворізького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Кожем’яка розповіла про загальнонаціональний проект Міністерства юстиції України «Я маю право», відповідно до якого проводиться просвітницька робота серед різних категорій населення України.

Шукачам роботи з інвалідністю було цікаво дізнатись щодо можливості отримання безкоштовних послуг з правових питань від державної організації: як скласти юридичні документи, як отримати адвоката, як захищати свої права, про портал державних послуг населенню IGOV, довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalаid».

Інформація виявилась новою та зацікавила багатьох учасників семінару. По його закінченню всі бажаючі отримали індивідуальні консультації фахівців.