оп

9 січня 2019 року у приміщенні Першотравенської міської філії  Дніпропетровського ОЦЗ пройшов семінар на тему: «Легальна зайнятість», у якому взяла участь начальник Першотравенського бюро правової допомоги Світлана Кобзар. 

Фахівці Першотравенської міської філії  Дніпропетровського ОЦЗ розповіли про послуги служби зайнятості: електронний кабінет роботодавця, семінари, тренінги, ярмарки вакансій та інше.

У ході проведення заходу безробітні отримати інформацію щодо порядку укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту. Також учасники заходу дізналися про переваги легальної зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні.

«Будь-який вид діяльності громадян, нерегламентований державними актами, вважається нелегальним, і є дуже багато небезпечних речей, які передбачає нелегальна зайнятість, вона приховує в собі соціальні та економічні проблеми, спричинює декваліфікацію робочої сили, втрату професійних інтересів та навичок», - наголосила начальник Першотравенського бюро правової допомоги.

Окремо учасників зустрічі інформували щодо ненав'язливого вимагання грошей при прийнятті на роботу, використання претендентів на посаду як безкоштовної робочої сили, обговорили проблеми використання посередницької діяльності у пошуку роботи, тощо.

«Перед оформленням трудових відносин потрібно впевнитися в особі роботодавця, його існуванні взагалі, а також у функціонуванні на ринку того чи іншого підприємства», - підсумувала заступник директора Першотравенської міської філії  Дніпропетровського ОЦЗ Людмила Кудріна.

Семінар пройшов у формі діалогу та відкритої дискусії, фахівці міської філії та керівник бюро правової допомоги відповіли на всі запитання та надали індивідуальні консультації кожному бажаючому.