У Жовтоводській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості щомісяця з працівниками проводяться заняття, які спрямовані на формування знань щодо неприпустимості вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, та дають можливість отримати знання основних положень антикорупційного законодавства.

Нещодавно в Жовтоводській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості юрисконсультант провів черговий семінар – навчання для всіх працівників на тему «Про запобігання проявам корупції». Метою заходу було формування у працівників філії усвідомлення та неприйняття корупції у будь-яких її виявленнях, унеможливлення ризиків втягнення посадових осіб, незалежно від займаної посади, в корупційну діяльність.

Під час проведення семінару обговорювались загальні положення Закону України «Про запобігання корупції», висвітлювались такі питання, як: запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, фінансовий контроль, адміністративні та кримінальні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Після завершення семінару учасники подякували за можливість краще та більш глибоко і детально ознайомитися з правовими аспектам щодо корупційних дій.