Нещодавно в приміщенні Відділу надання соціальних послуг в Петропавлівському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) відбувся семінар з 9 фізичними особами - підприємцями на тему: «Актуальні питання забезпечення сприяння зайнятості соціально вразливих категорій безробітного населення».

Мета заходу – підвищити ефективність надання соціальних послуг спрямованих на підтримку громадян, які не можуть на рівних конкурувати з іншими претендентами.

На початку заходу фахівець Відділу Юлія Григоревська надала інформацію присутнім про нові підходи щодо обслуговування клієнтів: «Ми впровадили електронний сервіс з метою отримати послуги та необхідну інформацію без відвідування центру зайнятості та запровадили електронну чергу попереднього запису громадян. Наша служба ознайомлює роботодавців з іншими послугами, які надаються для них службою зайнятості: створення робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску, компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб».

Також вона ознайомила присутніх із результатами роботи за січень-листопад 2018 року, розповіла про переваги працевлаштування осіб з інвалідністю та підвищення рівня взаємодії  роботодавців зі службою зайнятості.

Наприкінці заходу Ю. Григоревська підкреслила, що забезпечення зайнятості соціально вразливих категорій громадян -  це загальна мета та обов’язок як роботодавців, так і служби зайнятості.

Підприємці отримали змістовні відповіді на всі питання, які їх цікавили та подякували фахівцям за проведений семінар.