Днями в приміщенні Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості було  проведено семінар для роботодавців на тему: «Знання трудового законодавства – вимога сьогодення». У семінарі взяли участь головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Нікопольському регіоні Іващенко Ігор, начальник відділу здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Покровської міської ради Осіння Неля та  представники підприємств міста різних форм власності.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями міської філії Шаталова Олена зазначила, що роботодавці завжди є і клієнтами служби зайнятості, і  соціальними партнерами у питаннях покращення соціально - економічної ситуації в місті. «Важливість якісної взаємодії з роботодавцями важко заперечити, хоча далеко ще не всі зуміли на практиці оцінити переваги нових перспективних напрямків співпраці зі службою зайнятості», - зазначила вона.

Фахівці служби зайнятості розповіли про всі види соціальних послуг, які є економічно вигідними як для  роботодавців, так і для безробітного, зокрема: громадські роботи та тимчасова зайнятість, професійне навчання безробітних, стажування безпосередньо на виробництві, познайомили учасників семінару з компенсацією фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця та  компенсація для внутрішньо переміщених осіб.

Семінар відбувся у конструктивній розмові, фахівці служби зайнятості  та запрошені гості семінару відповіли на всі питання, що хвилювали роботодавців.