Фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості провели семінар для безробітної молоді до 35 років. Зустріч відбулась з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Учасниками заходу стали 11 безробітних осіб.

Мета заходу – підвищення рівня правової обізнаності молоді при працевлаштуванні та оформленні трудових відносин.

Провідний фахівець з профорієнтації Центру Олена Якуріна проінформувала присутніх про стан регіонального ринку праці, розповіла про сучасні джерела пошуку роботи та зауважила на важливості легального працевлаштування.

Заступник начальника відділу просвітництва Першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Кожем’яка ознайомила пошукачів з видами правової допомоги та гарантіями держави у питаннях захисту трудових прав у період пандемії. Розповіла про можливість отримання безоплатної первинної правової допомоги, що передбачає: консультації, правову інформацію та допомогу у складанні правових документів не процесуального характеру.

А також молоді розповіли про послуги безоплатної вторинної правової допомоги, поінформувавши, які саме категорії населення мають право на призначення адвоката за рахунок держави.

І на завершення – учасники отримали контакти державних установ у сфері захисту інтересів громадян з питань праці.