Фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) спільно з представниками Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Центр) провели черговий семінар у рамках інформаційної кампанії по запровадженню послуги патронату і наставництва над дитиною та популяризації сімейних форм виховання.

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та наставники на семінар запросили 14 шукачів роботи.

Директорка Центру Людмила Скиба детально розповіла присутнім про завдання патронату, обов’язки і права патронатних вихователів та умови, за якими бажаючі можуть стати патронатними вихователями.

«Робота патронатними прийомними батьками – це поширена і дуже почесна практика» - зауважила Л. Скиба.

У свою чергу, керівниця Філії Світлана Іванова зауважила, що робота патронатного вихователя – гарна альтернатива працевлаштування для тих безробітних осіб, які мають педагогічну освіту.

Для того, щоб безробітні зрозуміли алгоритм створення такої форми сімейного виховання, взаємодії із соціальними службами та принцип соціального захисту, як патронатних вихователів, так і дітей, їм навели приклади організації патронатних родин у Жовтих Водах.

Учасники, які зацікавилися запропонованою роботою, отримали вичерпні відповіді на всі питання та взяли друковану продукцію з довідковим матеріалом і контактними телефонами.

Наприкінці заходу Світлана Іванова та Людмила Скиба провели робочу зустріч , за результатами якої було вирішено продовжувати вести інформаційну кампанію по запровадженню послуги патронату і наставництва над дитиною та популяризації сімейних форм виховання серед безробітних громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості.