У «Перлині Придніпров'я» відпочивають переможці конкурсу дитячих талантів «Z_ефір». Як зазначила директор дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Ольга Лозова, - «За всі роки існування центру це – найталановитіша зміна. Кожна дитина – яскрава особистість». То ж Дніпропетровська служба зайнятості підготувала для «юних талантів» справжнє свято.

На території дитячого центру розгорнулося імпровізоване профорієнтаційне містечко з різними локаціями, що організували  представники служби зайнятості.  Розпочався КВЕСТ «Profiліто» яскравим запальним флеш-мобом, який налаштував на позитив не лише учасників свята, а й гостей.

Як зазначив заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дудник,  інформація, яку отримають вихованці Центру на цьому заході, допоможе їм в майбутньому зробити свідомий та правильний вибір професії. «Відповідь на головне питання «Як визначитись із майбутньою професією?» ви отримаєте у спеціалістів служби зайнятості», - зауважив В.Дудник.

 Отримавши путівники та деякі рекомендації щодо послідовності маршруту, всі команди розійшлися по локаціяї, яких було одинадцять. І кожна по-своєму цікава. То ж на якийсь час дітлахи поринули у світ різноманітних професій.

Вихованці центру приміряли на себе професії пожежника, лікаря, працівника правової сфери, власника ковбасної крамниці та інші. Учасники профорієнтаційного заходу складали пазли, відгадували професії за шифром, переглядали відеоролики профорієнтаційного спрямування та проходили експрес-тестування.

Зацікавленість у дітлахів викликали сучасні освітні проекти для молоді, які презентували представники Дніпропетровського центру професійно технічної освіти Державної служби зайнятості: створення WEB - сайтів, 3d - моделювання, блогер, основи internet – продажів.

На заключній локації із зібраних букв команди складали назви незвичайних  професій та визначали їх опис: стрінгера, хедхантера, поліграфолога, сіті-фермера, нанодієтолога, мерчендайзера, медіапланера, лайф-коуча, копірайтера, девелопера.