оп
Вбудована мініатюра для Електронний кабінет і кар'єрний радник - новації в роботі служби зайнятості

Про новації в роботі Криворізького міськрайонного центру зайнятості розповідає заступник директора Віта Лобанова.

24.07.2019
Вбудована мініатюра для Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців взяти участь в опитуванні. Проводиться воно для покращення обслуговування населення. Інтерв’ю начальника відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Юлії Зубаненко.

01.07.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтація Дніпропетровської обласної служби працює без канікул

Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела Інтерактивний профорієнтаційний захід для вихованців літнього пришкільного оздоровчого табору «Сонечко» при КЗО «ЗСШ №25» Дніпровської міської ради у форматі змагань: розгадування шарад, кросвордів, загадок, прислів’я про професії, вікторини – малеча Дніпра розширила свої знання про відомі професії та дізналася про нові.

 

24.06.2019
Вбудована мініатюра для Співпраця «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Криворізького міськрайонного центру зайнятості

Результатом засідання круглого столу у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості з керівниками кадрових служб ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало підписання Угоди про співпрацю між установами з метою оперативного та якісного вирішення кадрових питань роботодавця.

24.06.2019
Вбудована мініатюра для Комплектація кадрів: «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Криворізький міськрайонний центр зайнятості заключили угоду

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу з представниками найбільшого в Україні гірничо-металургійного підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг». Метою обговорення стало погодження плану спільних дій керівництва компанії та Центру зайнятості з підбору кваліфікованих кадрів на вакантні робочі місця.

20.06.2019
Вбудована мініатюра для У Кривому Розі відбувся «круглий стіл» з HR фахівцями ТОВ «Метінвест Холдинг»

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості відбулось засідання «круглого столу» за участю керівників Дніпропетровського обласного і Криворізького міськрайонного центрів зайнятості, Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, а також керівників відділів кадрів, навчання і розвитку персоналу підрозділів ТОВ «Метінвест Холдинг». Головною темою обговорення стало питання організації ефективної співпраці з метою поточного та перспективного укомплектування вакантних посад підприємств компанії «Метінвест».

05.06.2019