Вбудована мініатюра для Тернівська міська філія Дніпропетровського ОЦЗ інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Інтерв’ю заступника начальника відділення соціальних послуг Тернівської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Людмили Железняк.

08.05.2020
Вбудована мініатюра для Вакансій поменшало

Станом на 1 травня 2020 року Криворізький міськрайонний центр зайнятості зареєстрував понад п'ять з половиною тисяч безробітних. З початку карантину кількість пропонованих роботодавцями вакансій скоротилась майже втричі. Наразі на ринку праці - всього трохи більше тисячі пропозицій.

06.05.2020
Вбудована мініатюра для На робочій зустрічі в облдержадміністрації говорили про послуги служби зайнятості у період карантину

Про роботу в режимі карантину обласної служби зайнятості розповіла директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова під час робочої зустрічі з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком.

30.04.2020
Вбудована мініатюра для Як стати на облік у службі зайнятості онлайн?

Під час карантину стати на облік у центрі зайнятості можна дистанційно, заповнивши заяви вдома та надіславши їх онлайн. Можна вибрати будь-який центр, зручний для обслуговування, незалежно від реєстрації місця проживання.

16.04.2020
Вбудована мініатюра для Легалізація праці: результат за два місяці - понад 2400 працівників

У перші два місяці цього року фахівці міського управління розвитку підприємництва активно працювали з суб’єктами господарювання в напрямку легалізації найманих працівників. До перевірок були залучені Державна інспекція з питань праці, податкова служба, Пенсійний фонд, служба зайнятості.

11.03.2020
Вбудована мініатюра для У Дніпрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Дніпрі директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова та її заступник – Валерій Дудник взяли участь у церемонії покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

 

25.02.2020