Вбудована мініатюра для В пандемію без роботи

В Тернівці з початку року до центру зайнятості за консультаціями та пошуком роботи звернулися близько 1000 осіб, з них на той момент статус безробітного отримали понад 700 тернівчан. Починаючі з березня 2020 року понад 500 осіб отримали статус безробітного, 220 з них були працевлаштовані, 430 – отримали виплати допомоги по безробіттю. Як повідомляють у Тернівській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, наприкінці листопада на обліку перебувають понад 250 безробітних, з них 228 отримують виплати.

 

01.12.2020
Вбудована мініатюра для Центр зайнятості відновлює особистий прийом громадян

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості відновлює особистий прийом громадян із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

20.08.2020
Вбудована мініатюра для Нарада: ринок праці

 

Про надання допомоги по частковому безробіттю підприємцям та легалізацію трудових відносин розповідає директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк.

27.07.2020
Вбудована мініатюра для Тернівська міська філія Дніпропетровського ОЦЗ інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Інтерв’ю заступника начальника відділення соціальних послуг Тернівської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Людмили Железняк.

08.05.2020
Вбудована мініатюра для Вакансій поменшало

Станом на 1 травня 2020 року Криворізький міськрайонний центр зайнятості зареєстрував понад п'ять з половиною тисяч безробітних. З початку карантину кількість пропонованих роботодавцями вакансій скоротилась майже втричі. Наразі на ринку праці - всього трохи більше тисячі пропозицій.

06.05.2020
Вбудована мініатюра для На робочій зустрічі в облдержадміністрації говорили про послуги служби зайнятості у період карантину

Про роботу в режимі карантину обласної служби зайнятості розповіла директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова під час робочої зустрічі з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком.

30.04.2020