оп
Вбудована мініатюра для «З початку 2019 року роботодавці запропонували близько 50 тисяч вакансій»

Про це, новації та взаємодію Дніпропетровської обласної служби зайнятості з роботодавцями різних форм власності регіону йшла мова заступника директора – начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталії Селякової з редактором 34 телеканалу програми новин «Деталі» Анастасією Катаєвою.

 

25.06.2019
Вбудована мініатюра для Перспективи зайнятості молоді у літній період

Заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна, спілкуючись с кореспондентом 34 телеканалу, для програми «Деталі», озвучила роботу Дніпропетровської обласної служби зайнятості щодо надання допомоги молодим людям із пошуком роботи у літній період, та надала рекомендації фахівців служби зайнятості.

 

04.06.2019
Вбудована мініатюра для У Кривому Розі відбувся семінар «Забезпечення права дітей на виховання в родинному колі»

"Як зберегти сім'ю для дитини?" - це питання обговорювали сьогодні представники служби у справах дітей разом з представниками Криворізького міськрайонного центру зайнятості. Адже наявність роботи і гідної зарплати - одна з умов благополуччя родини. Інтерв’ю директора Криворізького МРЦЗ Ігоря Вознюка.

 

28.05.2019
Вбудована мініатюра для У Кривому Розі відбувся День кар’єри ЄС

Основна мета Дня кар’єри - зорієнтувати майбутніх випускників на обрання професії, яка актуальна саме в Кривому Розі. «Державна служба зайнятості завжди зацікавлена у проведенні подібних заходів, тому що вони носять профорієнтаційний характер, спонукають молодь залишатися в нашій країні і працювати на її розвиток», - зазначив директор Криворізького МРЦЗ Ігор Вознюк.

24.04.2019
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості запровадила інтерактивну карту вакансій

Дніпропетровськ обласна служба зайнятості запровадила інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Ця послуга дозволяє безробітним отримати інформацію щодо наявності актуальних вакансій, в залежності від територіального розташування, а також містить: умови праці, вимоги до кандидата, обов’язки, графік роботи.

12.04.2019
Вбудована мініатюра для У Дніпропетровській області запустили інтерактивну карту вакансій

Дніпропетровська обласна служба зайнятості презентувала інтерактивну карту вакансій. Щоб скористатися картою вакансій, потрібно зайти на офіційну сторінку ОЦЗ в google maps або Facebook.

12.04.2019