Нещодавно Дніпропетровський обласний центр зайнятості разом із  директором Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганною Плець, для представників ЗМІ провели «Прес – тур» на  потужному сучасному комплексі із виробництва та зберігання високоякісного насіння кукурудзи та соняшнику – ТОВ ”Маїсадур Семанс Україна”, яке розташоване в с. Могилів Царичанського району.

Учасників «Прес – туру»  гостинно зустріли представники роботодавця. На початку зустрічі директор з виробництва – Іаута  Марілена (громадянка Румунії) жваво спілкувалась із журналістами презентуючи діяльність ТОВ «Маїсадур Семанс Україна». «У 2010 році у с. Могилів Царичанського району було збудовано найсучасніший комплекс по виробництву насіння. У 2014 році компанія відкрила другу чергу сільськогосподарського комплексу по виробництву та зберіганню насіння кукурудзи, соняшника та ріпаку. Виробничі потужності заводу збільшилися у два рази», - розказала вона.

При спілкуванні зі ЗМІ директор з виробництва зазначила: «Лише за останні три роки прийнято близько 145 осіб, які прийшли до нас за направленням служби зайнятості. Я дуже вдячна за оперативну та якісну роботу по підбору кадрів фахівцям служби  зайнятості».  

У свою чергу, директор Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганна Плець сказала: «Співпраця служби зайнятості з підприємством триває вісім років. Раді, що на території району функціонує таке потужне підприємство, з яким активно співпрацюємо багато років».  Також вона розказала, що проводяться ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації роботодавця та акцентувала, що за період співпраці за служба зайнятості працевлаштувала  до підприємства більше 300 осіб. «Шукачі роботи із задоволенням ідуть працювати на це підприємство, де створюються робочі місця за європейськими стандартами, гідними умовами та оплатою праці. Адже ми працюємо для людей, щоб люди  залишались і працювали на своїй рідній землі», - підкреслила Ганна Плець.