Дніпропетровська обласна служба зайнятості приймає естафету колег щодо участі у челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Сьогодні ми знайомимо Вас з професію «Монтажник систем утеплення будівель».

Актуальність питань енергозбереження в сучасному світі безперечна. Чи знаєте Ви (цікавий факт), що втрати тепла в наших квартирах і будинках доходять до 60 %.

Монтажник систем утеплення будівель - перша професія з будівельного блоку, яка в рівному ступені відображає як вимоги до енергетичної і теплової ефективності будови, так і до сучасних тенденцій оформлення фасадів будівель.

Крім енергозбереження в будинку, утеплення стін збільшує термін служби будівлі, усуває корозію арматури в бетонних стінах і скорочує витрати на обслуговування будинку. Енергозбереження не тільки зберігає сімейний бюджет і підвищує якість життя, але покращує екологію рідного міста та всієї планети за рахунок зменшення викидів вуглекислого газу при спалюванні палива. Попутно вирішується проблема звукоізоляції, яка при перевантаженості сучасних міст транспортними потоками особливо актуальна.

Зовнішнє утеплення фасаду відоме вже давно і відмінно себе зарекомендувало в багатьох країнах. Останніми роками технології зовнішнього утеплення були вдосконалені і апробовані в наших кліматичних умовах.

Здобувачі освіти з професії Монтажник систем утеплення будівель Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти –презентують модель сучасної системи утеплення будівель «Термос». Відео (училище) 2.09

Перспективи роботи пов'язані з розширенням будівництва, реконструкцією споруд, будівель, зростанням приватного будівництва.

Політика держави на енергозбереження, постійне удосконалення, модернізація споруд, пошуки у сфері дизайну відкривають широкий простір для спеціаліста з утеплення будівель.

Як людині потрібен одяг, так і будинок потребує надійного захисту від холоду та спеки.

Долучайтеся до участі у челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.