Державна служба зайнятості підтримує соціально відповідальний бізнес, і в тандемі з представниками цього бізнесу сприяє поверненню осіб з інвалідністю до активної трудової діяльності. Підбір підходящої роботи та підприємств адаптованих під працівників з інвалідністю знаходяться на особливому контролі Державної служби зайнятості.

 Дніпропетровський обласний центр зайнятості багато років співпрацює з Дніпропетровським учбово-виробничим об’єднанням "Луч" Українського товариства сліпих, що є одним з найбільших виробників полімерної продукції в Україні, на ринку з 1967 року.

До того ж, Дніпропетровське учбово-виробниче об'єднання "Луч" є особливим, адже більше 50% працівників підприємства – це особи з інвалідністю, для яких на підприємстві створені особливі умови праці та реабілітації.

Допомогу в укомплектуванні вільних робочих місць на підприємстві надає роботодавцю Дніпропетровська обласна служба зайнятості.

Фахівцями служби зайнятості систематично проводяться міні-ярмарки та ярмарки вакансій, для осіб які бажають працювати на підприємстві. Для більш детального ознайомлення шукачів роботи з підприємством та майбутнім місцем роботи спільно з роботодавцем проводяться «Дні відкритих дверей» на виробництві. Під час екскурсії безробітні мають можливість ознайомитися з виробництвом, побачити реальні умови праці, відчути атмосферу, в якій працюють члени трудового колективу.

Середньооблікова чисельність працівників – 466 осіб.

Підприємству потрібні “складальники деталей та виробів”, “штампувальники (холодноштампувальні роботи)”, “підсобні робітники”, “укладальники деталей та виробів”, “різьбонарізувачі на спеціальних верстатах”, “електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, “налагоджувальники автоматів і напівавтоматів”, “налагоджувальники холодноштампувального устаткування” та інші.

Всього з початку 2018 року роботодавець повідомляв про наявність 74 вільних робочих місць, з них 37 - для працевлаштування осіб з інвалідністю.

З початку року за сприяння служби зайнятості на підприємство було працевлаштовано 15 осіб, з них 3 особи з інвалідністю.